Close
Detail info
Close

LUDO KURUC BAND - Koncert hitov Karola Duchoňa

LUDO KURUC BAND - Koncert hitov Karola Duchoňa

Dátum: 19. októbra 2024
Miesto: Galicia Nueva, zámocký hotel****, Zámocká 7, Halič
Adresa: Zámocká , Halič

Vstupenky

Sobota
19
Okt 2024
19:00
LUDO KURUC BAND - Koncert hitov Karola Duchoňa

Popis podujatia

Nezabudnuteľný večer plný hudby, tanca a zábavy. Príďte si zatancovať na známe hity od slovenskej legendy Karola Duchoňa v najvernejšej interpretácii Ľuda Kuruca, víťaza Kantilény – ceny Karola Duchoňa. Spoločne si zaspievame a zaspomíname na nezabudnuteľné skladby a po koncerte si ešte zatancujeme na našej retro Oldies party s DJ. Pridajte sa k nám a zažite nezabudnuteľnú noc plnú hudobných zážitkov.

V cene vstupenky: welcome drink, zámocká večera a minerálna voda.

Možnosť ubytovania v Galicia Nueva, zámockom hoteli****.  Po koncerte vás radi privítame aj vo vinárni Nicolaus s možnosťou chutného občerstvenia, skvelého vína a tanečnej zábavy s DJ.

Rezervujte si svoje miesto včas, pretože kapacita je obmedzená. 

Galicia Nueva, zámocký hotel**** si vyhradzuje právo upraviť sedenie a stoly podľa počtu predaných vstupeniek. V prípade, ak si želáte sedieť pri stole s konkrétnou osobou alebo máte špeciálnu požiadavku, prosíme,  kontaktujte recepciu Galicia Nueva, zámockého hotela**** tel. +421 47 28 52 200 alebo e-mail  recepcia@gnzh.sk.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

google maps
Top